Jaka jest recepta na piękny, wyćwiczony i płaski brzuch? Wypróbuj nasze 3 ćwiczenia, a Twoje marzenie o sexy sylwetce na wiosnę stanie się rzeczywistością. Wystarczy, że będziesz podążać za naszymi wskazówkami.
3 proste ćwiczenia na płaski brzuch, które tu zaproponujemy, są łatwe i pozwolą ci bez większego wysiłku wyrzeźbić idealną sylwetkę. Musisz jednak być systematyczna i cierpliwa. Efekty przyjdą po kilku tygodniach, a wtedy na pewno będziesz nimi zachwycona! Pamiętaj także o diecie - bez tego ani rusz.

1. Brzuszki z ugiętymi nogami

Połóż się wygodnie na macie lub ręczniku. Plecy przyklej do podłoża i pamiętaj o wciągniętym brzuchu. Następnie unieś do góry nogi, zegnij je w kolanach (jak na zdjęciu) i zacznij wykonywanie brzuszków. Ręce prowadź tuż przy ciele, nie zapominaj o regularnym, miarowym oddechu. Wykonuj to ćwiczenie przez minutę, następnie odpocznij przez 20 sekund. Przed Tobą jeszcze 2 serie.

2. Plank bokiem

To ćwiczenie tylko z pozoru wydaje się łatwe, ponieważ w praktyce wcale takie nie jest! Twoim celem jest ułożenie ciała dokładnie w takiej samej pozycji jak na zdjęciu powyżej. Ręce powinny tworzyć jedną linię, biodra powinny być oderwane od podłogi, a nogi ustawione równolegle do siebie. Plecy prosto, brzuch wciągnięty. Oddychaj miarowo, postaraj się wytrzymać w tej pozycji przez 30 sekund, a następnie odpocznij 15 sekund. Powtórz to ćwiczenie 3 razy. Powodzenia!

3. Nożyce pionowe

Połóż się płasko na podłodze. Ręce połóż wzdłuż tułowia. Delikatnie oderwij barki od ziemi i wykonuj nogami szybkie ruchy nożyc w pionie. Najwyższy punkt, jaki powinna uzyskać unoszona noga to moment, w którym tworzy ona z podłożem kąt 45 stopni. Najniższy - około 3 cm nad ziemią. Wykonuj to ćwiczenie przez minutę, następnie odpocznij przez 20 sekund. Przed Tobą jeszcze 2 serie.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.