Każdy mężczyzna lubi w łóżku co innego, jednak są pewne uniwersalne triki, które powinnaś znać! Aby być dobrą kochanką, wcale nie potrzebujesz dużego doświadczenia. Zobacz, jak sprawić, aby Twój ukochany nie chciał wychodzić z sypialni

Oto sekrety prawdziwej kochanki!

Co tak naprawdę podoba się mężczyznom i jak zaspokoić ich fantazje, czerpiąc z tego przyjemność?

Bądź egoistką...

Nic tak nie podnieca mężczyzny, jak widok kobiety przeżywającej rozkosz. Dlatego nie bój się jego inicjatywy i daj się mu pieścić!

Delikatność 

Jeśli chodzi o pieszczoty, wcale nie musisz się spieszyć-rób to subtelnie i powoli, a doprowadzisz go do szaleństwa! Naucz się dozować przyjemności.

Zadbaj o siebie 

Nie bój się myśleć o sobie... Spróbuj pieścić się także sama- dzięki temu lepiej poznasz swoje ciało i będziesz wiedziała, co sprawia Ci największą przyjemność.

Bądź otwarta na nowości

Aby dowiedzieć się, jak dobrą jesteś kochanką, musisz nieco poeksperymentować. Zacznijcie wzajemnie spełniać swoje fantazje!

Polub swoje ciało! 

Mężczyźni lubią pewne siebie kobiety. Im bardziej lubisz swoje ciało, tym więcej w Tobie seksapilu. Nie bój się pokazywać swoich wdzięków, ale także wad! Dla niego na pewno są urocze

Krzycz! 

Nie bój się odrobiny emocji w łóżku. Twój ukochany uwielbia, gdy jesteś sobą! Jeśli Ci dobrze, powiedz mu o tym.

Bądź uległa...

Nie zawsze musisz być wampem. Uwierz, że faceci uwielbiają subtelne kobiety, którymi mogą się zaopiekować...

Obejrzyjcie razem film 

To nieprawda, że kobiety nie lubią oglądać filmów erotycznych... Wybierzcie taki, który przypadnie do gustu Waszej dwójce. Taki seans doskonale rozpocznie grę wstępną!

Naucz się go uwodzić! 

Pokaż mu, że masz na niego ochotę w każdej chwili! Nie potrzebujesz za każdym razem romantycznej atmosfery, aby zwabić go do sypialni... Spontaniczny seks to najlepsza niespodzianka, jaką możesz mu zrobić!

Nie zapominaj o... szczerości! 

Cały czas mów partnerowi o tym, czego od niego oczekujesz. Nie wstydź się rozmów o swoich fantazjach!

Bądź aktywna

Idealna kochanka powinna być przede wszystkim...zaangażowana. Wystarczą delikatne gesty.

Lubicie się? 

Do dobrego seksu nie potrzeba jedynie miłości i chemii między ludźmi. Ważne jest, abyście byli blisko. Jeżeli jesteś zła na partnera, warto zrezygnować z seksu.

Jaki jest Twój sposób?

Trików, które pomogą Ci być świetną kochanką jest tyle, ile kobiet na świecie. Pamiętaj, że Twoją tajną bronią jest Twoja wyjątkowość!


 http://www.milionkobiet.pl/galeria,galerie/aa2-seks-trikow-idealnej-kochanki,2428,img,14,gna.html

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.