Jest tania, szybka i rekomendowana przez blogerki - 2 minuty, 2 składniki i 2 cm więcej!
Choć Red Lipstick Monster zdradza tylko trzy sposoby na przygotowanie domowych środków na włosy, ten z pewnością wart jest uwagi. Czas przygotowania jest niewielki, a do przyrządzenia wcierki nie potrzebujemy zbyt wiele oprócz imbiru. Dzięki jej zastosowaniu możemy pobudzić swoje włosy i przyspieszyć ich porost.

Żeby otrzymać wcierkę na porost włosów, zetrzyj imbir (ok. 1 cm korzenia) do małej miseczki i odsącz z niego sok, a następnie dodaj 4 łyżki oleju lnianego, sezamowego lub kameliowego. Dopasuj jednak siłę wcierki do własnych potrzeb i zmodyfikuj proporcje w zależności od odczuwanego działania. Jeśli nie czujesz, by wcierka stymulowała delikatnie skórę, zmniejsz ilość oleju. Jeśli natomiast odczucia są zbyt intensywne, zmniejsz ilość imbiru. Najbezpieczniej będzie, jeśli sprawdzisz reakcję skóry przed wtarciem.

Aplikuj olejkową imbirową wcierkę na skórę głowy raz w tygodniu lub częściej, jeśli nie widzisz przeciwwskazań. Za każdym razem zrób sobie świeży preparat. Trzymaj go na głowie 10 minut i umyj włosy szamponem lub jeśli preferujesz, odżywką.


EFEKTY: wzrost włosów, zmniejszone przetłuszczanie, włosy odbiły się od nasady, skalp nie był podrażniony, BabyHair w bardzo małej ilości, wcierka nie ograniczyła wypadania włosów

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.