Co tak naprawdę uszczęśliwia Twojego mężczyznę i jak możesz go zaskoczyć po wielu latach wspólnego życia?
ADVERTISEMENT
Kiedy pierwsze uniesienia macie już daleko za sobą, a Wasze wspólne życie opiera się przede wszystkim na przyjaźni i wzajemnym wsparciu, warto zrobić coś, co uszczęśliwi drugą połówkę... I nie tylko! W końcu jego szczęście sprawi, że Ty także nabierzesz chęci do budowania wspaniałej relacji! Oto 4 rzeczy, dzięki którym Twój partner poczuje, że jesteś jego jedyną, wymarzoną miłością:

1.Poczucie wolności i luz. Jeżeli jesteście ze sobą kilka lat, prawdopodobnie nauczyłaś się walczyć o swoje. To zwykle Ty planujesz wspólne wyjścia i sporządzasz listę zakupów na romantyczną kolację? Przestań to robić- w ten sposób zabierasz partnerowi możliwość wykazania się. Mężczyźni uwielbiają rozpieszczać swoje kobiety, trzeba im tylko na to pozwolić. Dodatkowo pozwól ukochanemu na własne zdanie i czas, który należy tylko do niego. Nie musisz za każdym razem pytać, czym akurat się zajmuje. Staraj się być spokojna i zanim rozpoczniesz awanturę, weź głęboki oddech. Mężczyznom w stałych związkach bardzo zależy na poczuciu bezpieczeństwa i ciepłej, normalnej atmosferze w domu.

2.Adrenalina. Owszem, na co dzień warto zadbać o spokój, jednak czasami warto postawić na coś całkiem odwrotnego! Nieważne czy będzie to spontaniczny seks czy niespodziewany wyjazd na za miasto. Wszystko zależy od Twojej fantazji! Mimo że jesteście ze sobą długo, nadal możecie robić to, co na początku znajomości. Mężczyźni uwielbiają być pozytywnie zaskakiwani.

3.Ciepło i prawdziwy... seks. Nie chodzi o to, abyś codziennie przebierała się w inne, fantazyjne kreacje do łóżka. Oczywiście, czasem można zaszaleć, jednak Twój ukochany uwielbia przede wszystkim Twoją bliskość. Postaraj się, aby Wasze zbliżenia zawsze wynikały z jej potrzeby. W dobrym, zgranym związku nie istnieje coś takiego jak "seks na zgodę", kiedy jesteście na siebie obrażeni i tak naprawdę go nie potrzebujecie. 

4.Spełnianie marzeń. Każdy z nas ma jakieś marzenie z dzieciństwa, na które zabrakło albo czasu albo pieniędzy. Twój ukochany również. Zrób dla niego coś, czego nie mógłby dostać od nikogo innego na świecie. Niekoniecznie musi to być podróż do Afryki. Być może wystarczy wrócić do ulubionych smaków dzieciństwa czy zrobić wspólnie coś, co od zawsze odkładacie "na jutro". Taka drobna rzecz bardzo Was do siebie zbliży.

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.