Obawy o zdradę zazwyczaj są bezpodstawne. Te 10 zachowań sprawia, że możesz ją całkowicie wykluczyć.
Martwisz się, że Twój facet kiedyś Cię zdradzi, jednak w większości przypadków nie masz powodu do obaw. Choć wśród kobiet znajdą się i takie, które uwiodą zajętego faceta, to jeśli on na to nie pozwoli, to nigdy im się nie uda. Podstawą jest solidny związek. Jeśli Twój mężczyzna przejawia przedstawione poniżej zachowania, możesz spać spokojnie.

1. Nie jest egoistą

W wielu przypadkach zdrada rodzi się z egoizmu. Jeśli on jest typem faceta, który odwołuje swoje plany, kiedy Ty go potrzebujesz i staje przy Tobie, na pewno nie jest osobą, która mogłaby Cię zdradzić. Ważne by odróżnić bezinteresowność od bycia po prostu miłym. On może być miły i przyjacielski, ale nadal mieć tendencje do zdrady. Z drugiej strony może zachowywać się jak sarkastyczny dupek i być całkowicie wierny.

2. Jest uroczo prawdomówny

Jeśli nie przyłapujesz go na małych kłamstewkach, nie wymyka się na imprezy i nie przestaje odzywać na kilka dni, to raczej nie masz powodów do obaw. On raczej nie potrafiłby utrzymać romansu w tajemnicy. Oczywiście, może się zdarzyć, że jest najlepszym kłamcą wszech czasów, ale takie sztuczki raczej mu nie wychodzą.

3. Mówi Ci niemal natychmiast o problemach

Kiedykolwiek udało mu się ukryć jakiś poważny problem? Np. przez kilka miesięcy nie wiedziałaś, że stracił pracę? Ma zdolności do ukrywania wielkich spraw, w tym romansów. Jeśli jednak nigdy nie udało mu się dochować tajemnicy na dłużej niż dzień, nie masz się o co martwić. Wyrzuty sumienia nie pozwoliłyby mu zasnąć.

4. Jest zajęty i dużo pracuje

Cały dzień spędza w pracy, a zaraz po niej wraca do Ciebie do domu. Jeśli nawet czasem zdarzy mu się drobne spóźnienie, to jest zbyt zmęczony, by mieć ochotę na wplątywanie się w problemy. Żeby Cię zdradzać musiałby zrezygnować ze snu, albo szybciej zrywać się z pracy.

5. Wiesz praktycznie wszystko o jego życiu

Jeśli martwisz się, kiedy opowiada Ci o koleżance z pracy, z którą jadł dziś śniadanie, to zapewniamy Cię, że nie masz o kogo. Gdyby coś go z nią łączyło, nawet by o niej nie wspomniał. Jeśli zdradza Ci co robił w ciągu dnia, lubi dzielić się z Tobą tym, co u niego, to nie jest typem człowieka, który robi coś złego. Dziwnym byłoby, gdyby nagle przestał.

6. Nigdy wcześniej nie zdradził

Jeśli nie ma na koncie niecnych uczynków wobec swoich byłych, to istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że takie pojawią się w przyszłości. Kłamca zawsze kłamie i jeśli kiedyś zdradził to Ciebie też to czeka? Niekoniecznie, ale zachowania często się powtarzają i osobowość podlega pewnym wzorcom.

7. Ty nigdy go nie zdradziłaś

Ty jesteś mu wierna, więc on nie ma powodów do tego, by za coś Ci się odpłacać lub szukać stabilizacji gdzieś indziej.

8. Znacie swoje potrzeby

Wszystkie widziałyśmy przynajmniej jeden film, w którym ktoś zdradza, bo cytujemy "czuł, że się oddalacie", "nie miałaś dla mnie czasu", "chciałem coś poczuć". Jeśli on czuje, że jego potrzeby nie są spełnione, może szukać ich realizacji u kogoś innego. Dbaj o siebie w związku, ale również o niego i oczekuj tego samego od niego.

9. Nie ma ku temu znaków

Zdrada to niespodziewany cios w serce. Wiele osób mówi jednak z perspektywy czasu, że "przecież to było oczywiste" i "że też tego nie zauważyłam". Trzeba obserwować, gdy coś jest nie tak, ale nie popadać w paranoję i każde zachowanie, które jest inne niż zazwyczaj odbierać, jako dowód zdrady.

10. Macie dobre życie seksualne

Jeśli robicie to dość regularnie i wtedy kiedy macie na to ochotę, czując się przy tym spełnieni, on nie będzie miał powodu, by szukać czegoś u kogoś innego. Każdy ma inne potrzeby, więc nie ma wzoru, jak powinno ono wyglądać. Wy znacie się najlepiej.

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.