Nierzadko tego typu rajstopy były uważane za kiczowate i kojarzyły się z kobietami lekkich obyczajów. Na szczęście powracają w bardzo stylowym wydaniu, które pokochały również gwiazdy. To będzie wiosenny przebój sezonu :)

Kabaretki zagościły w szafie Kim Kardashian, Kendall oraz Kylie Jenner, a także Hailey Baldwin. Również w garderobach blogerek modowych nie mogło zabraknąć tych rajstop. Noszą je już Jessica Mercedes oraz Maffashion. Na Instagramie pod hashtagiem #FishnetTights można znaleźć naprawdę sporo inspiracji.


Kabaretki możemy spotkać w dwóch postaciach – rajstop oraz skarpetek. Dostępne są jednak różne wielkości oczek. To, jakie wybierzesz, zależy od Twoich osobistych upodobań. Zarówno skarpetki, jak i rajtuzy są bardzo modne i można je nosić niemalże do wszystkiego. Nam jednak najbardziej przypadło do gustu rozwiązania ze spodniami 3/4 lub tymi z dużymi dziurami, przez które widać zabawne oczka. Do tego wystarczy założyć bluzę typu oversize lub koszulę w uniwersalnym rozmiarze, trampki i stylizacja gotowa!


A jeżeli jeszcze masz wątpliwości co do tego, jak powinnaś łączyć kabaretki z innymi częściami garderoby, to zajrzyj do naszej galerii. Podpowiadamy z czym będą one wyglądać najbardziej korzystnie!

 http://wizaz.pl/Moda/FishnetTights-czyli-nowy-trend-z-kabaretkami

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.