Latające Warsztaty Dzikich Kobiet to artystyczno-rozwojowe spotkania z elementami tradycyjnego kręgu kobiet, w którym jest czas na empatyczne wysłuchanie potrzeb wszystkich uczestniczek.
Spotykamy się w różnych miejscach na mapie Warszawy. Pracujemy m.in. z intuicją, ciałem, emocjami, potrzebami, uważnością oraz archetypami i atrybutami kobiecości. Każdy warsztat to przygoda z odważnym wyrażaniem siebie poprzez sztukę i dotknięcie dzikiej, twórczej natury kobiety. Podczas warsztatów uczestniczki mają okazję przekraczać swoje ograniczenia, podążać za głosem serca i rozbudzać kreatywność. Niepotrzebne są artystyczne zdolności, wystarczy chęć odkrywania siebie i odrobina odwagi.
Pracujemy wg autorskiej metody procesu twórczego, która łączy techniki pracy z ciałem, rozwój przez sztukę i empatyczną komunikację. Sięgając po malarstwo, techniki rzeźbiarskie, rysunek spontaniczny, działania performatywne, rozwijamy moc twórczą drzemiącą w każdej kobiecie oraz intuicję - wewnętrzny głos prowadzący ku wolności.

Co możesz zyskać dzięki udziałowi w warsztacie:
♦ Zaczerpnąć mocy płynącej z kręgu. Napełnić się dobrą, twórczą i wspierającą energią kobiet, a dzięki niej ruszyć odważnie do przodu ze swoimi pomysłami i marzeniami.
♦ Rozbudzić kreatywność, odblokować się i wyrażać siebie bez lęku przed oceną, a co za tym idzie - uniezależnić się od opinii innych na Twój temat. Poczuć się pewniej w swojej skórze.
♦ Poczuć więcej radości i spontaniczności, włączyć do swego życia uważność i wdzięczność, co przekłada się na większe poczucie harmonii.
♦ Zrelaksować się, obniżyć poziom stresu i zmniejszyć napięcia w ciele.
♦ Poczuć się "rozśpiewana od środka"
♦ Eksplorować tajniki procesu twórczego i poprzez praktykę twórczą zwiększyć poczucie sprawczości i odpowiedzialności za swoje życie.
♦ Rozwinąć intuicję, wzmocnić poczucie własnej wartości, złapać równowagę między pracą, odpoczynkiem i rozwojem osobistym

data: Latające Warsztaty Dzikich Kobiet 23 kwietnia 2017
czas trwania: 3h (11.00-14.00)
miejsce: Kartonovnia, ul. Hoża 51, Warszawa
Zapisy mailowe: www.dzikie-kobiety.ontrapages.com
kontakt: pracownia@dzikajablon.pl
 
temat najbliższego warsztatu: DIALOGI O BRANIU I DAWANIU
grupa: 6-12 uczestniczek
koszt: 97 zł (materiały plastyczne wliczone w cenę + dodatkowe materiały w pdf do pracy własnej)

O prowadzącej :
Nazywam się Justyna Wencel. Jestem artystką wizualną i pedagogiem. Zajmuję się sztuką, rozwojem, ekspresją twórczą i kreatywnością. Inspiruję kobiety do wyrażania siebie i swojej kobiecości poprzez sztukę, zapraszając je podczas warsztatów rozwojowych do doświadczania procesu twórczego we wspólnocie. Pomagam kobietom zrobić odważny krok ku twórczemu życiu i utrzymać kreatywność na najwyższym poziomie.
Jestem autorką wystaw oraz projektów artystycznych w przestrzeni publicznej. Stworzyłam Dziką Jabłoń Pracownię Kreatywnego Wyrażania. Z pierwszym dniem wiosny ruszyło moje wyzwanie kreatywne online TWÓRCZA STRONA MOCY, w którym 530 kobiet uczy się dbać o własną moc twórczą i czerpać z niej obficie na co dzień.

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.