Jeśli wymienione w artykule sytuacje przydarzyły się również w Twoim związku, nie musisz obawiać się o jego losy. Jeśli je przetrwaliście, przetrwacie wszystko!

Byliście na wakacjach, na których wszystko poszło źle 
Zaplanowaliście swój pierwszy duży wspólny wypad i od samego początku wszystko szło nie tak, jak powinno? Wakacje miały być idealne, a okazały się jednym wielkim koszmarem? Jeśli przebrnęliście bez szwanku przez spóźnienie na samolot, zniszczony wynajęty samochód, zatrucia pokarmowe, obrzydliwe pokoje hotelowe i okropną pogodę, powinniście być z siebie dumni. Świadczy to o tym, że wspólnie potraficie radzić sobie w trudnych sytuacjach, a ta cecha jest jedną z podstaw, które powodują, że związek funkcjonuje zdrowo i poprawnie.

Podczas pierwszego spotkania jego rodzice Cię nie polubili
Pierwsze spotkania z ewentualnymi przyszłymi teściami są stresujące dla wszystkich. Bycie naturalną w sytuacjach, kiedy szczególnie Ci na tym zależy, jest nieziemsko trudne. W takich okolicznościach łatwiej sprawić wrażenie zamkniętej, dziwnej, zimnej i skrywające tajemnice, niż otwartej i sympatycznej. Dlatego, jeśli jego rodzice po pierwszym spotkaniu wyrazili swoją niepewność w stosunku do Ciebie, ale wspólnie udało Wam się przez to przebrnąć i spowodować, że zmienili zdanie to jednoznaczny sygnał, że powinniście być razem.


Miałaś poważny problem z jego przyjacielem
Kiedy najlepszy przyjaciel dowiaduje się, że kompan zakochał się w kobiecie, cały jego świat przewraca się do góry nogami. Jeśli pomiędzy Tobą, a jego przyjacielem na początku dochodziło do konfrontacji, która ostatecznie sprawiła, że topór wojenny został zakopany, jesteście na najlepszej drodze do stworzenia długotrwałego związku, a Twój partner to ten jedyny. Ludzie czasami się denerwują, ale jeśli wszyscy będziecie pracowali nad komunikacją, na pewno wspólnie rozwiążecie problem.


Kłóciliście się w miejscu publicznym
Dlaczego? Kto wie dlaczego! Wystarczy mała błahostka, która może wywołać między Wami ogromne wzburzenie. Istnieje wiele powodów, o które można pokłócić się w restauracji lub kinie, a najgorsze jest to, że w tym przypadku nie ma możliwości ucieczki. Jeśli udało Wam się zakończyć sytuację ponownym trzymaniem się za rękę i wzajemnym żartowaniem, jesteście mistrzami radzenia sobie z trudnymi realiami.


Byliście razem w IKEI
Jeżeli udało Wam się tam przetrwać razem dłużej niż 10 minut, pomiędzy Wami musi być to coś! :) Wspólnie wybraliście mebel do mieszkania? Dodatkowe punkty dla Waszego związku.


Byliście na imprezie, na której wszyscy się znali, a Ty nie znałaś nikogo
To bardzo niekomfortowa sytuacja, ale jeśli ten społeczny koszmar nie stanowi dla Was problemu i świetnie czujecie się, siedząc razem na kanapie, sięgając po kolejne chipsy i śmiejąc się ze swoich żartów, nie powinniście martwić się o swoją przyszłość.


Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.