Znalezienie mężczyzny, który jest gotów się ustatkować i  wiernie przy Tobie trwać, do końca życia, nie jest łatwe. To uczucie podobne do zaskoczenia, kiedy znajduje się dwustuzłotowy banknot na ulicy. Słodkie zdziwienie z połączeniem świadomości, że ktoś może Ci go zaraz wyrwać. Zobacz, jak zachowuje się zakochany mężczyzna i jak wyglądają sygnały, które potwierdzają, że nigdy Cię nie zostawi.

Zaspokaja twoje potrzeby

Zakochany mężczyzna sprawia, że z dnia na dzień jesteś coraz bardziej szczęśliwa. Słucha Twoich szalonych opowieści z pracy, otula Cię ramieniem, kiedy widzi, że miałaś zły dzień i gotuje Ci kolację po ciężkim dniu. Troska o Ciebie jest jednym z jego priorytetów, dlatego jesteś tak bardzo szczęśliwa.

Chce spędzać z Tobą czas

Jeśli Twój partner dzwoni do Ciebie z pracy, aby upewnić się, jak mija Ci dzień, przerywa lunch z kolegą, aby wysłać Ci pikantnego smsa i choć właśnie ogląda mecz poza domem, pyta się, co chciałabyś zjeść na kolację, po jego powrocie lub jak chciałabyś spędzić resztę wieczoru, to sygnał, że nie popełniłaś błędu, wiążąc się z tym mężczyzną. Tak właśnie robią zakochani faceci.

Seks nie jest dla niego priorytetem

Oczywiście, że go lubi, ale nie przesłania mu całego świata. Co więcej, seks to nie powód, dla którego się z Tobą związał. W rzeczywistości chce przeżyć u Twojego boku o wiele więcej. Podróż? Próbowanie wina? Nauczenie się nowego języka? U jego boku wszystko jest możliwe!

Wspiera Cię w podejmowaniu ważnych decyzji

Ale nie podejmuje ich za Ciebie. Bierze również pod uwagę Twoje zdaniu, kiedy to przed nim stoi ważny wybór. Jeśli musi zmienić pracę na tę w innym mieście, najpierw pyta o zdanie Ciebie. Ma świadomość, że duże decyzje mają wpływ na Wasz związek.

Mówi Ci rzeczy, których nigdy nikomu nie mówił

Późne godziny wieczorne to najlepszy czas do długich rozmów i wyjawiania życiowych sekretów, dlatego to właśnie wtedy opowiada Ci o sytuacjach, o których nigdy nikomu nie mówił. Nawet swojemu najlepszemu kumplowi. Dlaczego to robi? Ponieważ Ci ufa i wie, że może powierzyć Ci swoje największe tajemnice.

Nie flirtuje z innymi dziewczynami

Jesteś jedyną kobietą, na którą są skierowane jego oczy. Nie musisz monitorować każdego jego ruchu, aby w końcu obdarzyć go zaufaniem. Będziesz po prostu wiedziała, że to na Tobie mu zależy


Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.