Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – Konferencję dla Kobiet  „Dobrze mi - już w sobotę, 25 marca 2017r. w Warszawie.
Wśród prelegentów  najwyższej klasy eksperci i zarazem świetni mówcy, autorzy książek, trenerzy, podzielą się swoja wiedzą i refleksją na tematy bliskie kobietom i kobietami związane 
Inspirować będą:   KATARZYNA BOGUSZ-PRZYBYLSKA - od 7 lat przeprowadza kobiety przez wewnętrzną przemianę, dzięki której zaczynają akceptować siebie, budzą odwagę by być po swojemu i odzyskują wewnętrzną harmonię. W realizacji misji pomaga jej artecoaching czyli połączenie narzędzi coachingowych z twórczymi metodami pracy zaczerpniętymi ze sztuki i arteterapii. Prowadzi procesy indywidualne, kursy on-line i warsztaty.
MONIKA JANICKA -trener umiejętności interpersonalnych. Współpracuje z firmą w której zajmuje się rekrutacją pracowników i aktywnie wspiera ich w rozwoju zawodowym. Zarządza 80-osobowym zespołem. Pracuje indywidualnie z osobami, które mają potrzebę pogłębiania wiedzy o posiadanych kompetencjach. Wierzy, że świadomość siebie jest najpotężniejszą bronią każdego człowieka, który ją posiada. IZA KAŹMIERCZAK - z wykształcenia ekonomistka, z pasji i zamiłowania trenerka rozwoju osobistego. Specjalizuje się w empatycznym przyjmowaniu świata i przyglądaniu się potrzebom jako głównym motywatorom ludzkich działań. Blogerka. Współautorka quizu SuperQuizu o pieniądzach w serii Kapitan Nauka (dla dzieci). Od 2014 roku prowadzi wraz Ewą Tyralik serwis jestembogata.pl, wspierając kobiety w tworzeniu fajnych, partnerskich relacji z pieniędzmi.
 ANNA ZAJDEL - Redaktorka mody, Stylistka ubioru, Stylistka rzęs, Organizatorka metamorfoz, warsztatów i spotkań dla kobiet, Założycielka społeczności Babska strona mocy.

Uczestniczkom konferencji gwarantujemy znaczący przypływ mocy i życiowej energii. Zapraszamy kobiety szukające  pogłębionej inspiracji, innowacyjnej wiedzy i narzędzi wspierających w rozwoju osobistym.

UWAGA! Tylko do 20 marca trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie. W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy - jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, podzielić się inspiracją z przyjaciółkami lub po prostu spędzić z nimi dzień w sposób niepowtarzalny - zabierz je na konferencję „Dobrze mi”!  Szczegółowy program i zapisy na  http://www.dobrzemi.com.pl/konferencje/warszawa-25-marca/

AGENDA
10.00 - Rejestracja

10.30 - Powitanie Uczestniczek

4 INSPIRUJĄCE PRELEKCJE
„12 kroków do akceptacji siebie” – czyli to co trudne nie jest niemożliwe - Katarzyna Bogusz-Przybylska
„Jak zdobyć pracę, która da Ci satysfakcję" - Monika Janicka
„Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy?" - Iza Kaźmierczak
"Wiosna, ach to Ty!" czyli poznaj swoją sylwetkę i znajdź swój kolor warsztat Anny Zajdel

  15.00 - Podsumowanie i Zakończenie

REZERWACJA: http://www.dobrzemi.com.pl/konferencje/warszawa-25-marca/
KONTAKT: biuro@dobrzemi.com.pl

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.