Czy twój aktualny związek to ten na całe życie? Czy twój facet to ten jedyny? Nie musisz dręczyć go pytaniami, kiedy w końcu padnie przed tobą na kolana, wręczając pierścionek. Wystarczy, że zaobserwujesz to, jak się zachowuje. Mężczyzna, który poważnie myśli o stabilizacji, wysyła subtelne sygnały...

Mówi "Kocham Cię"

I to nie tylko wtedy, kiedy jesteście sami, jest romantycznie i on chce ten romantyzm jeszcze spotęgować. Nie. Nie mówi tego także wyłącznie w odpowiedzi na twoje wyznanie. Słyszysz te słowa z jego ust w sytuacjach codziennych. Na ulicy, podczas spotkań ze znajomymi, na kanapie przed telewizorem, w przerwie meczu itp. To świadczy o tym, jak bardzo twój facet jest pewny swojego uczucia względem ciebie. Nie mówi tego, bo tak wypada, bo chce cię udobruchać, czy zmiękczyć twoje serce. Nie. On tak po prostu czuje.

Wspomina o założeniu rodziny

Facet, który przebąkuje o wspólnym mieszkaniu, małżeństwie, dzieciach, to facet zdecydowany na dzielenie z tobą swojej przyszłości. Ten, który tego nie robi, może nie być gotowy na tak poważne zobowiązanie, może także obawiać się o twoją reakcję na jego nieśmiałe sugestie. W obu przypadkach świadczy to o jednym - nie jest ciebie pewien. Jeszcze nie.

Przedstawił cię swojej rodzinie i przyjaciołom


Chce żeby jego najbliżsi cię poznali. To znaczy, że w pełni cię akceptuje, jest z ciebie dumny i chce cię włączyć do grona swojej bliskiej rodziny i wiernych przyjaciół. Poza tym takim gestem udowadnia, że relacje z rodziną i przyjaciółmi są dla niego ważne.

Jest gotowy na kompromis

Kiedy on jest w stanie zrezygnować z czegoś ważnego dla siebie, by cię zadowolić, to znaczy, że dużo bardziej od własnego komfortu ceni wasz związek. I ciebie rzecz jasna. Jesteś dla niego ważniejsza niż on sam. To dojrzałe podejście, z którym śmiało można budować małżeństwo (pamiętaj jedynie, by także być gotową do kompromisów).

Zadaje dużo pytań

Facet, który zadaje ci dużo pytań, jest tobą zainteresowany. To świadczy o ciekawości, trosce i oddaniu - cechach, które są niezbędne w każdej długotrwałej relacji.

Trzyma cię za rękę

Fizyczny kontakt, który nie ma podłoża seksualnego oznacza, że on pragnie mieć cię przy sobie w każdy możliwy sposób. Nie tylko w łóżku. Trzymanie się za ręce to oznaka czułości, bezpieczeństwa i tego, że nie wstydzimy się siebie nawzajem. Poza tym to oznaka szczęśliwego związku >>
Źródło: iheartintelligence.com

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.