Seksapil i pewność siebie idą w parze, ale zaczynają się już od Twojej postawy. Każdego dnia musisz wierzyć, że jesteś najlepszą wersją siebie. To umysł gra główne skrzypce. Każdy człowiek zmaga się z niepewnością, która zjada poczucie własnej wartości, ale nie musisz pozwalać na te toksyczne wątpliwości. Jest kilka rzeczy, które mogą pomóc Twojej wewnętrznej królowej w dążeniu do światła

Zrób listę rzeczy, którą lubisz w sobie

Nie chodzi o to, aby wpadać w narcystyczne podejście do siebie samej. Okaż sobie nieco miłości i zanotuj swoje ulubione atrybuty fizyczne, cechy charakteru, osiągnięcia, wszystko! Nadszedł czas, abyś zaczęła siebie... świętować! 

Załóż coś, w czym czujesz się seksowna 

Może bielizna lub koszula Twojego chłopaka? Nawet skarpetki mogą sprawić, że poczujesz się dobrze! Jeśli będziesz czuła, że również wyglądasz dobrze, chodzenie po domu w niecodziennym outficie poprawi Ci humor i myślenie o sobie samej. 

Przyciemnij światło i zapal świece 

Załóż seksowną bieliznę, włącz muzykę i pozwól, aby Twoje ciało się poddało. Jeśli w którymś momencie poczujesz się niekomfortowo, odepchnij te myśli na bok. Wskazówka: im więcej ciała odsłonisz tym lepiej. Światło świec sprawia, że każdy rozmiar wygląda dobrze w ich blasku! 

Podkreśl to co w sobie lubisz 

Jeśli uwielbiasz swoje usta, włosy, a nawet pupę, warto podkreślić ich wygląd. Nawet nie musisz wychodzić z domu! Nie ma żadnego wstydu we wpatrywaniu się w lustro dłużej o kilka sekund. 

Eksperymentuj z nowym wyglądem

Graj w niecodziennym makijażu, fryzurze lub sukience tak dziko, jak tylko chcesz. Jeśli się sobie podobasz, następnym razem odważ się wyjść tak z domu! To nie tylko zabawa, ale także wspaniały eksperyment różnymi lookami.

Zabierz się na randkę 

Zdobądź się na odwagę i ubierz coś, w czym czujesz się naprawdę wyjątkowo i idź na solową "randkę" do pubu lub restauracji. Wchodząc, możesz poczuć się niezręcznie, ale poczucie bycia niezależną jest tak ekscytujące, że wkrótce okiełznasz niechciane emocje.

Wypisz niepewności

Skonfrontuj na kartce papieru również to, czego w sobie nie lubisz, a potem… wyrzuć tę kartkę. Jeśli chcesz, rozdrobnij ją na malutkie kawałeczki. Zamiast pozwolić sobie na toksyczne myśli, połóż je naprzeciwko siebie, obejmij je i zacznij koncentrować się na dobru. 
 
 
 

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.