Nie ważne ile mają lat, wyglądają świetnie. Nie dają sobie wmówić, że czegoś w ich wieku "nie wypada" im nosić. Są wierne swojemu ponadczasowemu stylowi i kilku zasadom. Dzięki nim każda kobieta, nie ważne, czy ma lat 20, czy 50 będzie wyglądała świetnie.

Nie skupiają się na trendach

Ponadczasowy styl to przede wszystkim klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody i szafy, w których nie brakuje ubrań typu basic: dobrych dżinsów, czarnego golfu, białej koszuli, ramoneski, małej czarnej. Mając te ubrania w swojej szafie mamy też pewność, że zawsze stworzymy dobrze wyglądającą stylizację. Zarówno mając 25, jak i 45 lat.

Unikają niechlujstwa

Ważne jest nie tylko co, ale i jak nosimy. Koszula, choćby nie wiem jak była piękna, modna i droga, będzie wyglądała okropnie jeśli będzie niewyprasowana. Spodnie, choćby były szczytem mody oszpecą nas, jeśli nie będą odpowiednio dobrane do naszej sylwetki. Buty, nawet te ze słynną czerwoną podeszwą będą prezentować się źle, jeśli będą brudne. Niechlujstwo jest czymś, czego koniecznie musimy unikać jeśli chcemy się dobrze prezentować.

Są wierne klasycznym butom

Klasyczne czółenka, botki, mokasyny - one zawsze są modne i zawsze uzupełnią każdą stylizacje. To mocny punkt stylu, który nie ma wieku. Jest ponadczasowy i zawsze wygląda obłędnie.

Nie przesadzają z dodatkami

Ponadczasowy styl pozbawiony jest nadmiaru dodatków. One ograniczone są do minimum i obejmują jedynie najpotrzebniejsze rzeczy w klasycznym wydaniu: torebkę, okulary, zegarek, pasek, kolczyki. Zbyt wiele dodatków psuje stylizacje, a mniej znaczy lepiej. To stara i ponadczasowa zasada.

Mają zestawy gotowe na różne okazje

Kobiety, które świetnie wyglądają nigdy nie narzekają, że nie mają się w co ubrać. Dlaczego? Doskonale wiedzą, że to, co mają w szafie wygląda świetnie zawsze i na każda okazję. Ich szafy nie są przeładowane ciuchami, znają ich zawartość na tyle, że mają już wypróbowane zestawy, które są gotową odpowiedzią na to, jak się ubrać np. na randkę, albo na wyjście do kina z koleżanką.

Inwestują w okrycia wierzchnie

Bo dobrze wiedzą, jak bardzo liczy się pierwsze wrażenie. A przecież płaszcze i kurtki to pierwsze, co rzuca się nam w oczy. Jeśli są dobrej jakości powodują, że od razu myślimy o danej osobie, że ma styl i klasę. Nie zastanawiając się nawet, co kryje się pod płaszczem. Nic dziwnego, że dobrej jakości trencz, zimowy płaszcz i skórzana kurtka należą do rzeczy, w które styliści radzą zainwestować ciut więcej. Bo ta inwestycja się opłaca.
Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.