Czujesz, że coraz trudniej jest Ci zwrócić na siebie uwagę męża? Możesz być samotna, ale nie musisz być bezradna!
Ignorowanie przez ukochanego jest bolesne. Budzi rozczarowanie oraz niechęć. Próbowałaś z nim rozmawiać, ale nie przyniosło to żadnych efektów? Dobrą wiadomością jest to, że jeśli masz energię do działania, możesz spróbować rozwiązać ten problem samodzielnie.  Jeśli czujesz, że nie jesteś gotowa na rozwód, ale wiesz, że sytuacja ta nie może trwać wiecznie, zobacz jakie pytania powinnaś sobie zadać, aby określić kierunek działania.

Kiedy wszystko się zmieniło?

Zastanów się, kiedy zaczęłaś zauważać pierwsze zmiany w Waszej relacji. Zmiana była stopniowa, a może jest wynikiem konkretnej sytuacji? Co zmieniło się w Waszej relacji, od kiedy poczułaś, że jesteś ignorowana?

Co jest przyczyną?

Jeśli rzeczywiście udało Ci się umiejscowić tę zmianę w danym okresie Waszego życia, co się wtedy działo? Co się stało i zmieniło Waszą relację?

Co zrobię w celu rozwiązania tego problemu?

Jeśli racjonalnie odpowiedziałaś sobie na wszystkie powyższe pytania oraz masz pewność, że na takie zachowanie męża miało wpływ konkretne wydarzenie lub ich szereg, zastanów się co zrobić, aby naprawić tę sytuację. Czy Wasza relacja została uporządkowana, czy pewne kwestie wciąż pozostają niezamknięte? Jesteś w stanie pracować nad tym samodzielnie, czy potrzebujesz wsparcia męża?

Co zrobię, jeśli to się nie zmieni?

Jeśli mąż nie zmieni podejścia, musisz zastanowić się nad zmianami. Czy jesteś w stanie dalej akceptować ignorowanie? A może widzisz światło w tunelu i czujesz, że to tylko przejściowe turbulencje.

nie chcesz się z tym konfrontować - jak to rozwiążesz?

Jeśli czujesz, że Twoje starania nie mają wartości lub boisz się stawić czoła problemom, jest inne wyjście z tej sytuacji? Być może potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu bolesnej sytuacji. Zbuduj listę rzeczy, które realnie możesz wykonać. Uświadom partnerowi, że drzemie w Tobie poważna wola bycia żoną, która pragnie i potrzebuje swojego mężczyzny.

Kto może mnie wesprzeć?

Kiedy podejmuje się projekt odbudowania relacji, warto mieć przy sobie kogoś bliskiego. Członek rodziny lub bliski przyjaciel, będzie najlepszym źródłem wsparcia. Na pewno doda Ci odwagi. Bardzo ważne, abyś wybrała osobę, która potrafi zachować sekrety w tajemnicy. Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.