To, co jesz, ma wielki wpływ na Twoje libido! Jakie zmiany musisz przeprowadzić na talerzu?
Między Wami nie ma już dawnej namiętności? Okazuje się, że możecie ją odzyskać dzięki pewnym zmianom w diecie. To, co jemy, wpływa nie tylko na nasz wygląd i samopoczucie, ale także atmosferę w sypialni. Oto produkty, dzięki którym nabierzesz ochoty na seks!
1. Gorzka czekolada. Fenyloetyloamina zawarta w gorzkiej czekoladzie wpływa na wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Aby odczuwać większe pożądanie, powinnaś spożywać jedną kostkę czekolady dziennie.
2. Czerwone wino. Poprawia krążenie i podnosi poziom estrogenu. Wystarczy jedna lampka, a w Waszej sypialni zrobi się naprawdę gorąco!
3. Granaty. Te pyszne owoce są bogate w przeciwutleniacze, które usprawniają przepływ krwi. Granaty możesz dodać do ulubionej sałatki.
4. Banany. Okazuje się, że jedzenie bananów to doskonały sposób na... stres. Oprócz tego, że banany pozytywnie wpływają na system nerwowy, zawierają dużą ilość potasu, który buduje mięśnie. 
5. Ryby. Są zdrowe, poprawiają odporność, a do tego stanowią źródło kwasów tłuszczowych omega 3, które usprawniają produkcję hormonów płciowych. Ryby warto spożywać w każdej postaci, jednak lekarstwem na słabnące libido jest... sushi z dodatkiem imbiru- zawarte w nim fitoestrogeny działają nawilżająco na pochwę.
6. Przyprawy. Wprowadź do diety odrobinę orientalnych przypraw. Ostre papryczki i pieprz zawierają substancję przyspieszającą tętno. Dzięki temu zadbasz o prawidłowe ukrwienie organizmu.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.