Braterstwa dusz, które wystąpi między Twoim partnerem i inną kobietą, lepiej nie lekceważyć... Po czym poznasz zdradę emocjonalną?
Zdrada emocjonalna to najgorsze, co może przytrafić się kobiecie w związku. Mimo że "braterstwo dusz", jakie partner odnalazł w towarzystwie innej kobiety, jest z pozoru niegroźne, może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Po czym zorientujesz się, że nie jesteście już tylko we dwoje? Oto 4 sygnały ostrzegawcze:

Porównania

Jeżeli Twój partner cały czas ma nowe wymagania dotyczące Twojego zachowania i wyglądu, a przy tym potrafi sprecyzować, czego dokładnie Ci brakuje, prawdopodobnie jesteś porównywana do jego "ideału". Takie zachowanie jest tym bardziej dziwne, jeśli wcześniej nie było między wami "zgrzytów" dotyczących Twojego charakteru czy sposobu, w jaki się ubierasz. Dlaczego nagle zaczęło mu przeszkadzać to, w czym wcześniej był zakochany?

DYSTANS

Nie pamiętasz, kiedy ostatnio spędziliście wspólne popołudnie? Zdrada emocjonalna w związku wcale nie oznacza, że partnerzy nagle przestają uprawiać seks. Partner szukający bliskości gdzie indziej wcale nie potrzebuje fizycznego kontaktu z "tą trzecią". Możesz za to zauważyć, że ukochany przestał mieć ochotę na to, co wcześniej robiliście we dwoje.

Prowokowanie awantur 

Mężczyzna, który dopuścił się zdrady emocjonalnej, prawdopodobnie jest bardzo zagubiony. Wie, że jesteś jego partnerką i to właśnie z Tobą powinien dzielić się swoimi problemami, jednak nie czuje już takiej potrzeby. Dlatego coraz bardziej drażni go Twoja obecność. Prowokowanie kłótni to dla niego jedyny sposób na osiągnięcie spokoju i odcięcie się od Ciebie. 

Dystans

Zauważyłaś, że całkowicie przestaliście ze sobą rozmawiać i nie wiesz już nawet, co słychać u Twojego partnera? Bez względu na to, jak źle bywało między Wami, z pewnością zawsze znajdywaliście moment na krótkie "Co słychać?". Jeżeli rozmowa między Wami kompletnie wygasła, może to oznaczać, że nie potrzebujecie już siebie tak jak kiedyś.
Wczesne rozpoznanie zdrady emocjonalnej daje duże szanse na "wyleczenie" związku. Zależy to nie tylko od zdradzającego, ale również reakcji osoby zdradzanej. Jeżeli przyłapiesz partnera na utrzymywaniu bliskiej więzi z inną kobietą, przede wszystkim poproś go o szczerą rozmowę- zastanówcie się wspólnie co jest źródłem takiego problemu i czy oboje chcecie podjąć walkę o szczęśliwy związek. 

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.