Niby to samo, a jednak ma ogromne znaczenie dla związku!
Chłopiec mówi, że Cię kocha. Mężczyzna mówi ci, że cię kocha i udowadnia to działaniem.

Chłopiec sprawia wrażenie, że nie jesteś wystarczająco dobra. Mężczyzna sprawia, że ​​chcesz być lepszym człowiekiem.

Chłopiec jest zaborczy. Mężczyzna Cię chroni.

​Chłopiec sprawia, że ​​czujesz, że nie powinnaś go zawstydzać i obniżasz swoje ambicje. Mężczyzna nie jest zagrożony przez Twój sukces, jest z niego dumy i inspiruje go.

Chłopiec interesuje się własną przyjemnością. Mężczyzna nie potrafi się dobrze bawić, chyba że wie, że Ty też masz frajdę.

Chłopiec nie docenia. Mężczyzna nie boi się stawiać Ci wyzwań, ponieważ wie, do czego jesteś zdolna.

Chłopiec będzie zainteresowany Twoim życiem tak długo, jak długo może coś z tego mieć. Mężczyzna będzie zainteresowany swoim życiem, ponieważ troszczy się o Ciebie.

Chłopiec boi się idei feminizmu, przekonany, że on klasyfikuje Cię jako złą, agresywną i nienawidzącą facetów. Mężczyzna rozumie, że feminizm jest po prostu przekonaniem, że mężczyźni i kobiety są równi.

Chłopiec myśli, że musi dawać Ci wszystko. Mężczyzna wie, że związek oznacza, że ​​obydwoje z was zapewniacie sobie wszystko wzajemnie.

Chłopiec wszystko szufladkuje i atakuje innych z powodu gniewu lub innych emocji. Mężczyzna przyznaje się, że Cię potrzebuje i mówi, że musi porozmawiać, nawet jeśli to sprawia, że ​​czuje się niekomfortowo.

Chłopiec zawsze myśli o tym, czy nie mogłoby być lepiej. Mężczyzna wie, kiedy ma przed sobą coś dobrego i nigdy nie przyjmuje tego za pewnik.

Chłopiec zawsze ma wymówki. Mężczyzna przyznaje się kiedy nawali i zawsze robi wszystko, aby to naprawić.

Chłopiec jest wymagający lub niemożliwy do uchwycenia. Mężczyzna zawsze ma czas dla Ciebie, a jednocześnie ma życie poza Waszym związkiem.

Chłopiec interesuje się tylko pięknem. Mężczyzna docenia Twoje fizyczne piękno, ale najbardziej przyciąga go Twoja osobowość.

Chłopiec myśli, że wie już wszystko. Mężczyzna myśli, że zawsze jest coś nowego do nauczenia się od wszystkich, z którymi się spotyka.

Chłopiec skupia się na tym, czego chce teraz, już, natychmiast. Mężczyzna żyje tym, co jest teraz, ale zawsze planuje przyszłość.

Chłopiec spędza czas z Twoimi przyjaciółmi - jeśli ich lubi. Mężczyzna spędza z nimi czas, niezależnie od swoich uczuć wobec nich, bo jeśli są dla Ciebie ważni, są też dla niego.

Chłopiec podejmuje decyzje z rozsądku na podstawie jego bezpośrednich pragnień. Mężczyzna rozumie pojęcie racjonalności i ma priorytety.

Chłopiec potrzebuje Cię ze względu na swą delikatną samoocenę. Mężczyzna potrzebuje Cię, ponieważ wierzy, że jego życie jest lepsze z Tobą.

Chłopiec przejmuje się tym, jak wyglądasz w oczach jego przyjaciół. Mężczyzna nie martwi się o to, co inni myślą, dopóki jesteście razem szczęśliwi.

Chłopiec jest gotowy, aby zrobić wszystko, aby dostać co chce. Mężczyzna jest gotów kochać bez wahania.


Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.