Prawo przyciągania zakłada, że poprzez zmianę myślenia i własnego podejścia do życia jesteśmy w stanie przyciągnąć miłość, dobro, karierę i szczęście. Największa zaleta tej metody? Nic nie kosztuje. Bardzo łatwo się jej nauczyć i można zacząć nawet teraz. Przynosi efekty – większe lub mniejsze – zawsze. I ma ogromną grupę zwolenników. Czy warto?
Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości rzeczywistości, której pragniesz, a znajdziesz się w tej rzeczywistości. Nie może być inaczej. To nie filozofia. To fizyka. (przypisywane do Albert Einstein, Naprawdę – Darryl Anka)

Prawo przyciągania. Zaakceptuj to, co jest teraz

Żeby zmienić coś w swoim życiu, należy zaakceptować teraźniejszość. Zrozumieć, że to, co się dzieje w naszym życiu ma pewien sens. Czasami jeszcze nieodkryty, jednak dostępny dla tych, którzy mają odwagę się z nim zmierzyć.
Punktem wyjścia powinien być spokój i wewnętrzne pogodzenie z tym, co się dzieje. Otwarcie się na świat, bez negatywnych emocji.
Tylko w ten sposób można znaleźć odpowiednią drogę. Stajesz się gotowa do zmian, gdy jesteś w stanie uświadomić sobie, że nie warto pukać do wszystkich zamkniętych drzwi i przekraczać progów wszystkich drzwi otwartych.

Szczęście to bowiem nie tylko zdobycie tego, co się pragnie. To również docenienie tego, co się ma. Od tego wszystko się zaczyna.
Najlepsza definicja koncentracji, jaką słyszałem to: Gdziekolwiek jesteś, bądź tam
Jim Rohn

Nie masz wpływu na to, co robią inni. Masz wpływ na własne reakcje

Szef Cię irytuje? Partner przyprawia o ból głowy? Nie masz wpływu na działania innych osób. Możesz jednak zmienić własne podejście.
Tylko Ty decydujesz o tym, jak zareagujesz na sytuacje, które spotykają Cię w życiu. To od Twojej reakcji zależy Twoja przyszłość.
Radość wypływa bowiem ze środka. To Ty jesteś jedyną osobą, która może się uszczęśliwić. Jesteś źródłem. W Tobie wszystko się zaczyna.

Prawo przyciągania. Zacznij zmianę od siebie

Chcesz zmian?
Musisz zacząć od siebie. Nie ma innej drogi, jak rewolucja we własnym myśleniu i w podejściu do życia.
Zanim zaczniesz poprawiać Świat, przejdź się trzy razy po własnym domu. Przysłowie Chińskie

Marzenia zapisane na kartce stają się celem

“Cel podzielone na konkretne kroki staje się planem. Plan wspierany przez działania sprawia, że spełniają się Twoje marzenia.”
Prawo przyciągania uczy zmiany myślenia. Od tego wszystko się zaczyna.
Jeśli nauczysz się patrzeć na marzenia jako na coś realnego, możliwego do zrealizowania, sytuacja może się zmienić. Z kolei jeśli problem zamienisz w swojej głowie w cel do zrealizowania nie ma szans, by się nie udało.
Wszystko w myśl zasady mówiące, że “kiedyś” to choroba, która każe nam zabrać wszystkie nasze marzenia do grobu. Działać należy już teraz.

Wizualizuj sobie to, czego pragniesz

Prawo przyciągania opiera się na umiejętności wizualizacji sobie tego, czego pragniemy. Kochającej rodziny, upragnionego dziecka, wymarzone domku w lesie.
Należy robić wszystko, by uczynić swoje marzenie bardziej realnymi. Dlatego zamknij oczy i zobacz, jak bawisz się na trawniku z dziećmi, całujesz męża w progu, siadasz na krześle w ogrodzie przed domem marzeń…
Ten, kto myśli, że Może i potrafi – może i potrafi. Ten kto myśli, że nie może i nie potrafi – Nie może i nie potrafi. To bezwzględne i bezdyskusyjne prawo. P. Picasso

Nie osądzaj, nie szukaj winnych

Prawo przyciągania zakłada osiągnięcie równowagi emocjonalnej. Chodzi o to, by uwolnić się od frustracji, nienawiści i skłonności osądzania innych.
Prawdziwy start zaczyna się wtedy, kiedy pozbędziesz się wewnętrznego napięcia, niepewności i lęku. Gdy porzucasz to, co Cię ogranicza, masz szansę zacząć działać z dobrym skutkiem.

Zawsze może być tylko lepiej

Porażka to nie klęska. Porażka to motywacja. Wszystko możesz. Zacznij już teraz.
Nie zapominaj: kto się czuje bogaczem, ten nim jest. Twoja podświadomość jest jak bank, jak sponsor twoich pragnień. Ile pragnień i myśli wpłacisz na to konto – czy obracać się będą wokół bogactwa czy nędzy – tyle ich, dobrych albo złych pomnoży się z wysokim procentem. Wybierz więc dobrobyt i dostatek! więcej
Joseph Murphy – “Potęga podświadomości”

Skup się na rozwiązaniach

Sztuka przyciągania zakłada zmianę myślenia. Zamiast skupiać się na problemach, koncentruj się na rozwiązaniach.
Nie widzisz przeszkód, ale miejsca, które wymagają po prostu większej motywacji i siły.
Bóg wie, co robi. Nie myli się w przydzielaniu ludziom czasu.
Każdemu daje czas na zrobienie tego, co chce, by zrobił. M.QUOIST

Szukaj sił we wszystkim

Nowa pasja, systematyczne działania, udowadniające sobie i światu, że możesz naprawdę wiele, codzienne starania, by stać się lepszą wersją siebie, dostrzeganie małych plusików w otaczającym świecie.
Siłę możesz znaleźć wszędzie, a sztuka przyciągania pozwala Ci ją odnaleźć. Dzięki niej zrozumiesz, że możesz więcej niż myślisz.

Ale przede wszystkim w sobie

Prawo przyciągania to nie jakiś magiczny sposób, by załatwiać wszystkie swoje problemy w błyskawiczny sposób, bez starań i działań. To nie metoda, która uczyni Cię bogatą poprzez wizualizację góry gotówki.
To raczej sposób bycia, który otwiera przed Tobą nowe możliwości. To optymizm i wiara w to, że tylko ja jako osoba mogę uczynić się osobą szczęśliwą.
“Jeśli czujesz, że coś w twoim życiu nie gra i chciałbyś coś zmienić to nie szukaj biletu na koniec świata tylko zacznij tu i teraz.
Jeżeli nie jesteś szczęśliwy z tym co masz teraz, nigdzie indziej na świecie też nie będziesz szczęśliwy, bo szczęście nie mieszka w określonej części świata tylko w twojej własnej duszy.”
Beata Pawlikowska

 http://kobietytomy.pl/prawo-przyciagania/

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.