Chcesz się wybrać do klubu żeby się zabawić, ale kiedy otwierasz szafę, znajdujesz te same nudne ubrania i w efekcie – co za niespodzianka – zakładasz po raz n-ty tę samą koszulę i te same spodnie. Sprawdź, w co się ubrać na wieczorne wyjście na randkę, do klubu czy na koncert i pamiętaj: dobrze ubrany facet przyciąga uwagę płci pięknej!

OK, masz swój mundurek biznesowy, „roboczy” – garnitur i koszule na guziki (jedną na każdy dzień tygodnia) – ale wyjście wieczorem na kolację, do klubu czy z podobnej okazji – jest dla ciebie szansą, aby wyglądać inaczej, modnie i nietuzinkowo. Aby nawet wtedy przypięli ci łatkę "dobrze ubrany facet".
To, że idziesz nocnego klubu nie znaczy wcale, że musisz mieć na sobie najnowszy krzyk męskiej mody – to bynajmniej nie jest sposób na zainteresowanie sobą płci pięknej. Powinieneś raczej wyróżniać się na swój własny sposób, ubierając coś, czego jesteś pewny, co ma twoją osobistą klasę i styl.
Zrób krok w kierunku bycia modnym i przekonaj się, w czym, najlepiej ci będzie wybrać się na miasto w sobotę wieczorem.

Jak ubrać się na randkę

Wyjście do restauracji i do kina wcale nie wymaga super galowego stroju, ale nie oznacza to również, że masz wyglądać, jakbyś dopiero co zwlókł się z łóżka. Co zatem ubrać na randkę? No cóż, skoro jeansy są modne właściwie zawsze, możesz wybrać jeansy i koszulę z długimi lub krótkimi rękawami. Mimo, że jasne jeansy są stylowe, to na wieczór raczej powinieneś zakładać ciemniejsze kolory. Masz wybór między dobrze skrojonymi, ciemnymi jeansami o prostych nogawkach lub, kiedy wyjście jest mniej zobowiązujące, parą „spranych" spodni w stylu „dirty denim jeans”.
Zamiast koszuli możesz też założyć do nich koszulkę o tradycyjnym kroju lub z wycięciem w szpic. Jedna wskazówka: Jeśli jest to twoja pierwsza randka, to może lepiej załóż równo skrojone spodnie bez kantów lub im podobne - zamiast dżinsów.

Jak się ubrać do klubu i restauracji

Gdy masz zamiar iść na randkę z gorącą koleżanką z biura, czy wybrać się z kolegami i ich dziewczynami, powinieneś ubrać coś, co będzie jednocześnie wyrazem stylu i łagodności. Ponieważ w wielu klubach obowiązuje standard ubioru, nie zakładaj tenisówek lub dżinsów, chyba że chcesz ryzykować, że w ogóle tam nie wejdziesz. Załóż ładne, proste spodnie (latem mogą to być bardzo modne spodnie lniane) i koszulę na guziki lub koszulkę typu lacoste. Jeśli decydujesz się na tę pierwszą (z krótkim lub długim rękawem), może to być koszula w prążki. Jeśli na tę drugą, wybierz koszulkę z dodatkiem lajkry, która jest bardziej elastyczna.

Jak się ubrać na koncert muzyki jazzowej w klubie 

Oto twoja szansa, aby wyglądać dobrze i niezwykle elegancko. O ile nie wybierasz się do podziemnego baru jazzowego, gdzie panuje większy luz, szum rozmów, dym z papierosów i opary alkoholu (w tym przypadku wystarczą dżinsy lub spodnie bez kantów, T-shirt lub koszula na guziki z krótkim rękawem), to ubierz eleganckie spodnie i marynarkę, może być w sportowym stylu (jeśli to bardziej luźne wyjście).
Eleganckie bary z muzyką na żywo to miejsca wypełnione przez nieco starszą, bardziej wyrafinowaną klientelę, ale też przez okolicznych yuppies. Więc ciesz się swoim martini, dobrym jazzem oraz swoją randką (lub dziewczyną, która dopiero co spotkałeś), mając na sobie modny szary lub płowy garnitur.
Aby wyróżniać się nieco bardziej, załóż garnitur w kontrastujących kolorach, takich jak płowy błękit lub szary z zielonym lub bordowym (coś w stylu kolorów lata). Nie ubierzesz się tak na spotkanie biznesowe, ale wieczór na mieście jest okazją założenia czegoś, co wygląda modnie i w czym możesz pokazać swoje osobiste preferencje modowe.
Płowe kolory są bardzo popularne. Co do tkanin, szukaj garniturów z lnu w połączeniu z bawełną.

Jak się ubrać do pubu

Niezobowiązujące wyjście do pubu na drinka lub pograć w bilard nie wymaga szczególnego stroju - załóż jeansy i T-shirt z długim rękawem, a nawet bez rękawów (szczególnie, gdy jest tam naprawdę gorąco i duszno). Chociaż wystarczą na takie okazje tenisówki lub sandały, dżinsy i T-shirt, to i tak możesz wyglądać dobrze i modnie w takim stroju. Chodzi o to, w jaki sposób połączysz poszczególne elementy w całość i dopasujesz do siebie.

Wyjście całkiem spontaniczne

Nie zawsze wiesz, co będziesz robić wieczorem i dokąd trafisz, więc jeśli wybierasz się z chłopakami na miasto, najlepiej ubierz coś optymalnego, pasującego do wielu okazji. Załóż zwykłe, proste spodnie bez kantów, koszulę na guziki, koszulkę typu lacoste lub taką zwykłą z wycięciem w szpic.

Tych rzeczy powinieneś unikać

Pamiętaj, że są rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinieneś ubierać wychodząc wieczorem na miasto. Oto czego powinieneś unikać:
  • Nie noś zbyt dużo biżuterii (szczególnie unikaj kolczyków).
  • Okulary słoneczne w nocnym klubie to słaby pomysł.
  • Okrycia wierzchnie z siatki i metalu też odpadają - nylon lub poliester.
  • Jeśli okrycie wierzchnie jest nieco błyszczące (np. nylon z lajkrą), w pozostałych ciuchach trzymaj się matowych, prostych kolorów, takich jak czarny lub granatowy.
  • Nie wyglądaj zbyt krzykliwe - chcesz się wyróżniać a nie być zauważalnym z odległości pięciu kilometrów.
  • Nie noś niczego zbyt obcisłego (dotyczy to spodni i koszulek).
  • Jeśli masz na sobie koszulę na guziki i kilka z nich od góry jest nie zapiętych, załóż pod nią T-shirt.
Teraz, kiedy już wiesz, w co się ubrać idąc z kumplami w miasto, będziesz czuł się bardzo pewnie, co szczególnie się przydaje, gdy przy stoliku obok siada samotna dziewczyna...

/https://facetpo40.pl/meska-szafa/w-co-sie-ubrac-na-wieczorne-wyjscie/

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.