Ostatnio w sieci pojawia się wiele zagadek, których rozwiązanie ma wyjawić jakąś prawdę o naszym charakterze lub osobowości. W tej główną rolę odgrywają schody i kot.

 Na zdjęciu widzimy zwierzę, które stoi na schodach. Ułożenie jego nóg sugeruje, że się porusza. I to właśnie jest główna zagadka - czy kot idzie do góry, czy może w dół? Odpowiedź na to pytanie opisuje nasz charakter.

Jeśli według ciebie, kot idzie do góry, to oznacza, że masz pozytywne nastawienie do życia i ludzi. Jesteś silną osobą i nie ma takich problemów, których nie jesteś w stanie udźwignąć i rozwiązać. Cechuje cię otwartość i pozytywne podejście do życia.
Natomiast, jeśli zobaczyłeś kota, który porusza się w dół, to świadczy o tym, że przeważa u ciebie negatywny nastrój. Cechuje cię pesymizm i mało pozytywne nastawienie do otoczenia. Jednak jesteś osobą ponadprzeciętnie inteligentną, ponieważ twoja odpowiedź jest właściwa.

 Tę iluzję optyczną, która powoduje że inaczej postrzegamy obrazek, powoduje cień rzucany przez kota i budowa schodów. A ty co zobaczyłeś?

 https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/kot-idzie-w-gore-czy-w-dol-odpowiedz-na-to-pytanie-zdradza-kim-jestes/9ve4zf5?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.