Żeby seks był udany, między partnerami musi iskrzyć. Należy też jednak pamiętać o tym, że do czerpania pełnej satysfakcji ze zbliżenia potrzebna jest po prostu sprawność fizyczna. I dobra kondycja. W tym celu nie trzeba wydawać fortuny na trenera osobistego i zadręczać się katorżniczymi ćwiczeniami na siłowni. Każdy facet powinien jednak postawić na szereg prostych aktywności, które pomogą mu osiągnąć zamierzony efekt. 

  • Chcąc wzmocnić wydolność organizmu warto postawić na bieganie
  • Nie tylko kobiety powinny ćwiczyć mięśnie Kegla! Kondycja mięśni dna miednicy ma bowiem duży wpływ na sprawność seksualną mężczyzny.
  • Warto postawić na trucht, chociażby dookoła osiedla, albo energiczny spacer ze swoją ukochaną, a nawet pupilem.

Podnoszenie hantli. Wzmacnia i usprawnia ręce

Mężczyzna musi mieć mocne i zwinne ręce. Z wielu powodów. Jednym z nich jest sprawność podczas seksu z kobietą. Dzięki temu będzie w stanie przytrzymać partnerkę w określonej pozycji, a co więcej, penetracja będzie znacznie przyjemniejsza. W tym celu należy jednak praktykować określone ćwiczenia. Chcąc wzmocnić ramiona oraz same dłonie, warto postawić na hantle. Nie oznacza to oczywiście, że facet musi dźwigać ciężary i poddawać się katorżniczym ćwiczeniom. Wręcz przeciwnie. Warto udać się na siłownię i ćwiczyć nawet z kilkukilogramowymi hantlami, ale robić to poprawnie i w określonych odstępach czasowych. Trening dwa razy w tygodniu w zupełności wystarczy, żeby poczuć różnicę. Także w sypialni.

Jogging albo trening na bieżni. Zwiększa wydolność organizmu

Każdy mężczyzna powinien być wytrzymały, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie łóżkowe. Wbrew pozorom, nie jest to jednak proste zadanie. Chcąc wzmocnić wydolność organizmu warto postawić na bieganie. Nie chodzi tutaj przemierzanie wielu kilometrów bez przerwy na wytchnienie, ale raczej poranny (lub wieczorny) jogging, który będzie sprawiał przyjemność i pozytywnie oddziaływał na ciało. Ci, którzy za tym nie przepadają, z powodzeniem mogą udać się na siłownię i „zaatakować” bieżnię.

Trucht albo spacer. Alternatywa dla tych, którzy nie lubią biegać

Faceci, którzy są na bakier z bieganiem, powinni wzmocnić swoją wydolność w mniej inwazyjny sposób. Warto postawić na trucht, chociażby dookoła osiedla, albo energiczny spacer ze swoją ukochaną, a nawet pupilem. Wystarczy 20 minut, żeby poczuć się lepiej! Należy jednak pamiętać o regularności. Wychodzenie na spacer raz w miesiącu raczej nie przyniesie pożądanych rezultatów. Najlepiej robić to każdego dnia albo minimum trzy razy w tygodniu.

Ćwiczenia mięśni Kegla. Wzmacniają erekcję i pozwalają kontrolować wytrysk

Nie tylko kobiety powinny ćwiczyć mięśnie Kegla! Kondycja mięśni dna miednicy ma bowiem duży wpływ na sprawność seksualną mężczyzny. Wzmacnia erekcję, pozwala kontrolować wytrysk, a dodatkowo sprawia, że orgazm jest intensywniejszy. Same plusy! Co więcej, ich ćwiczenie jest naprawdę proste i można wykonywać je nieinwazyjnie każdego dnia. W jaki sposób? Tak naprawdę wystarczy tylko… wstrzymywać strumień moczu. Trzeba sobie wyobrazić, że bardzo chce nam się oddać mocz, po czym z całych sił zacisnąć mięśnie krocza, policzyć do 10 i rozluźnić. Czynność można powtórzyć 3-4 razy. Im częściej, tym korzystniej. Oczywiście przy zachowaniu zdrowego rozsądku.

Pompki oraz brzuszki. Serie, które wzmacniają i dodają krzepy

Pompki, oczywiście prawdziwe (nie takie, które są robione z podparciem), to ćwiczenie, które jest bardzo wymagające zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jeśli mężczyźni decydują się na ich wykonywanie, to muszą pamiętać o tym, by robić to poprawnie, z zachowaniem wszystkich wytycznych. Jest to niezbędne do tego, żeby wzmocnić mięśnie brzucha oraz cały organizm. Lepiej, by mężczyzna robił mniej pompek, ale by były one wykonywane z odpowiednią starannością. Nie należy też decydować się na katorżnicze serie każdego dnia. Warto raczej zafundować sobie trening 2-3 razy w tygodniu. Chcąc uzyskać lepszy, optymalny efekt, do pompek warto włączyć brzuszki. Można wykonywać naprzemiennie brzuszki różnego rodzaju przed przystąpieniem do pompek. Wówczas będzie do doskonały wstęp i rozgrzewka przed bardziej wymagającym treningiem. Takie serie ćwiczeń nie tylko wzmocnią mięśnie brzucha, ale ogólnie poprawią męską sprawność, co na pewno odbije się pozytywnym echem w sypialni
 
https://facet.onet.pl/seks/seks-i-dobra-kondycja-ida-w-parze-oto-co-moze-zrobic-facet-zeby-byc-w-jeszcze-lepszej/181lxwyhttps://facet.onet.pl/seks/seks-i-dobra-kondycja-ida-w-parze-oto-co-moze-zrobic-facet-zeby-byc-w-jeszcze-lepszej/181lxwy
 

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.