Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swoje życie seksualne, czy dodać pikantności i tak intensywnym nocom, skoncentruj się na grze wstępnej. Spowoduje to, że Ty i Twój partner zapragniecie siebie jeszcze bardziej. Już wkrótce nie będziecie mogli doczekać się spotkania w sypialni.

Wspólna gorąca kąpiel 

Odpoczynek po długim, stresującym dniu pracy w gorącym otoczeniu, pozwoli Wam na głębokie odprężenie i relaks. Dzięki temu zmyjecie z siebie cały stres oraz napięcie, a to pozwoli Wam cieszyć się sobą jeszcze bardziej i wygeneruje wzajemne skupienie, które w łóżku jest tak potrzebne. Dla podkręcenia atmosfery, wokół wanny ustaw świece i nie zapomnij o dużej ilości piany!

Seksowna bielizna

Na następną kolację pod sukienkę załóż seksowną bieliznę. Podczas randki daj mu dyskretnie do zrozumienia, że ona tam na niego czeka. Podrażnij się z nim w drodze do domu, niech jego największą udręką będzie czekanie na moment, w którym będzie Cię mógł w niej zobaczyć. Przeciągaj grę wstępną tak długo, jak możesz, niech Twój partner oszaleje z zachwytu. To spowoduje, że tej nocy będziecie cieszyć się sobą dłużej niż zwykle.

Uczyń to grą

Pamiętaj, że gra wstępna zaczyna się dużo wcześniej niż dzień, kiedy wkraczacie do sypialni. Miłe gesty i dobra atmosfera spowodują, że będziecie pragnęli siebie jeszcze bardziej. Kiedy przyjdzie ten dzień, całuj go i rozbieraj, ale przez dłuższy czas nie pozwól, aby doszło do głównego aktu. Sprawdź, jak długo możecie cieszyć się sobą, zanim dojdzie do następnej rundy.

"Oślep" partnera

Zaciekaw go i zakryj mu oczy przepaską lub krawatem. Grę wstępną zacznij, delikatnie muskając ustami jego szyję. Schodź delikatnie i bezszelestne coraz niżej. Pamiętaj, aby ta podróż, mknęła przez jego ulubione miejsca. Jeśli chcesz doprowadzić jego zmysły do szaleństwa, weź do ust kostkę lodu i delikatnie, ale stanowczo przesuwaj nią po jego ulubionych miejscach.

Masaż erotyczny

Zacznij od głaskania partnera w okolicach twarzy i szyi. W uszach zbiegają się zakończenia nerwowe, a dzięki masowaniu płatków uszu, które są najsilniej unerwione, odprężysz go i pobudzisz. Płynnie dotykaj jego ciało, dociskając mocniej tam, gdzie ciało może być spięte. W ten sposób rozgrzejesz jego mięśnie. Nie zapomnij o rękach i stopach, to uwolni jego zablokowaną energię. Pamiętaj, że dotyk powinien być subtelny. Bądź spontaniczna i wykorzystaj wszystkie niebanalne pomysły na grę wstępną, jakie znasz. 


Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.