Życie z niepewnym mężczyzną to ciężka praca, która w pewnym momencie może po prostu złamać kobietę. Czujesz, że partner nie zachowuje się jak dawniej, ale wciąż nie wiesz, co siedzi mu w głowie. Takie zachowanie ma niszczący wpływ na samopoczucie, zdrowie emocjonalne, a przede wszystkim związek.

Podczas gdy małżonek jest niepewny, nieufny, podejrzliwy i wciąż kwestionuje wszystkie Twoje działania oraz plany, nawet najprostsze czynności stają się frustrujące i męczące. Jeśli nie jesteś pewna, z czym masz do czynienia, jeśli chodzi o skrajnie dziwne zachowania partnera, sprawdź, czy nie boryka się z niepewnością
 .
Nieustannie zadaje pytania o motywy Twoich działań

Masz świadomość tego, że robisz wszystko, aby dać dzieciom i parterowi poczucie bezpieczeństwa. Nie znasz pojęcia czasu, który można poświęcić wyłącznie sobie. I pomimo tego, jak ciężko pracujesz, mężczyzna nieustannie szuka sposobów na zakwestionowanie Twojej motywacji. Wciąż wyraża wątpliwości co do Twoich starań
.
Rozlicza Cię z wyjść i tęskni za starymi czasami

Odkryłaś, że partner ciągle wspomina czasy, kiedy wychodziłaś z przyjaciółmi i wyjeżdżałaś na kilka dni do rodziców. Wielokrotnie powtarza, że miałaś niezliczoną ilość okazji do wyjść. Jednocześnie porównuje to do swoich możliwości, których oczywiście, według jego obliczeń, on nie miał i nie ma. Nawet jeśli zdarza mu się urywać z domu częściej od Ciebie, zawsze znajdzie sposób, żeby jego wyjścia się nie liczyły.

Wierzy, że masz ukryte zamiary

Niezależnie od tego, co mówisz, partner konsekwentnie czyta między wierszami. Obserwuje Twój wygląd, mimikę, zwraca uwagę na ton głosu lub dobór słów. Z prędkością światła potrafi przypisywać Ci negatywne motywacje. Oskarża Cię o rzeczy, których nigdy nie powiedziałaś, ale w jego mniemaniu o nich myślisz.

Kłótnie nigdy nie kończą się rozwiązaniem problemów

Gdy pojawiają się oskarżenia, czasami próbujesz się bronić. Niekiedy jednak próbujesz po prostu przez nie przebrnąć. Palec wskazujący winnego zawsze jest skierowany w Twoją stronę. Tłumaczenia nie przynoszą żadnych efektów, ponieważ partner zawsze wie lepiej, co miałaś na myśli. Wiesz, że mówisz prawdę, ale wciąż jesteś obwiniana o kłamstwo. Bez względu na to, co robisz i mówisz, wszystkie kłótnie kończą się poczuciem winy i bycia niekochaną.

Twierdzi, że jest niedoceniany i niekomplementowany

Zanim jeszcze dostrzeżesz, że dobrze się ubrał lub dowiesz, że osiągnął sukces, już masz problemy z powodu tego, że go nie doceniasz. Nie pamiętasz sytuacji, kiedy mu gratulowałaś, bo po prostu nigdy nie miałaś szansy tego zrobić. 

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.