Kwiaty, kolory, radość, błysk i sztuka – tak określiłybyśmy trendy w manicure na wiosnę. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie paznokcie będą prawdziwym must have w czasie cieplejszych miesięcy. Przedstawiamy 9 inspiracji podpatrzonych u najlepszych stylistów.
 Zimowy manicure niebawem pozostanie już tylko wspomnieniem. Dobrze wiesz o tym, że topniejące śniegi to również znak, że trzeba czym prędzej gnać do swojej kosmetyczki, albo do drogerii po zmywacz do paznokci i nowe inspirujące kolory lakierów. Dlatego już teraz dowiedz się jakie nowości niesie manicure na wiosnę 2019. Na pewno będzie pełen życia, wzorków oraz kolorów. Co więcej, nie zapominamy jeszcze o brokacie i cyrkoniach, a jeżeli zdecydujesz się na przedłużone paznokcie żelowe – powinno  być to widoczne! Poniżej przedstawiamy kilka trendów dla paznokci na cieplejsze miesiące. Podpatrzyliśmy je na wybiegach i u znanych stylistek!


Instagram: nailsmade_lera 


Instagram: janetpazhair 

 Instagram: aliciatnails

  Przezroczyste żele

Wiele z nas przedłuża sobie paznokcie u kosmetyczki lub przynajmniej żeluje płytkę. Później trafia na nią lakier i zdobienia, tak, że trudno zorientować się w jakiejkolwiek „sztuczności” twojego manicure. Tymczasem na wiosnę nie powinnaś mieć z tym problemu, a nawet pochwalić się wizytą w salonie kosmetycznym. Kolejny trend, to widoczne gołym okiem żele lub tipsy.


Instagram: do_tran_

  Propozycje z żółtym

Żółty to kolor pełny życia i radości. Kojarzy nam się z łąką pełną kaczeńców i ćwierkającymi sikorkami. Nie może go więc zabraknąć wiosną, i to w rozmaitych wersjach. Styliści proponują ombre, wyrazistą żółtą końcówkę lub wykorzystanie tej barwy w multikolorowym zestawieniu na paznokciach.


Instagram: nataliepavloskinails

Białe paznokcie

Na wiosnę będzie ci potrzebny również biały lakier, wraz z którym stworzysz total look na paznokciach. Biel idealnie zagra też z brokatem, a także z inną kontrastującą barwą.


Instagram: saloncic.beautyroom

Instagram: bloom_nails_lab

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.