Słyszałaś o singapurskim pocałunku? Warto dowiedzieć się co to takiego i wypróbować go w sypialni. Może zdziałać cuda i znacząco poprawić wasze doznania seksualne.

Czym jest singapurski pocałunek?

Choć brzmi egzotycznie, nie ma nic wspólnego z dalekimi podróżami. Tak naprawdę może już go stosowałaś nawet o tym nie wiedząc. Singapurki pocałunek polega na zaciskaniu mięśni pochwy podczas stosunku. Czymś na kształt "oplatania" penisa. Taki pocałunek wykonany z należytą starannością może zapewnić parterowi doznania podobne do tych, podczas seksu oralnego.

Potrenuj!

Do singapurskiego pocałunku niezbędne jest pobudzenie mięśni dna miednicy. Jak je zlokalizować? Podczas oddawania moczu spróbuj zatrzymać strumień. Za udaną próbę odpowiadają właśnie mięśnie dna miednicy, zwane także mięśniami Kegla. Jeśli wiesz już, gdzie są one ulokowane, pora je wzmocnić. Tu niezbędne będą dwa ćwiczenia:
1. Zrób głęboki wdech, a przy wydechu napnij mięśnie Kegla, trzymaj przez chwilę, tak jakbyś chciała wciągnąć do środka piłeczkę, a potem rozluźnij.
2. Zrób krótki wdech, a wydychając powietrze zaciskaj mięśnie Kegla tak szybko, jak to możliwe. Raz, dwa, raz, dwa, skurcz, rozkurcz.Tak długo aż poczujesz zmęczenie.

Singapurski pocałunek krok po kroku:

Można to zrobić na wiele różnych sposobów, ale to jest metoda podstawowa:
  • usiądź okrakiem na partnerze, kontroluj intensywność i szybkość ruchów, zaciskając mięśnie dna miednicy;
  • trzymaj stabilnie biodra i kontroluj doznania płynące jedynie z zaciskania mięśni;
  • zacznij od delikatnych skurczów, stopniowo zwiększając intensywność.

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.