Nie oszukujmy się, że wygląd nie ma znaczenia. To na cechy fizycznej zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Warto również zaznaczyć, że prezencja nie jest bez związku z charakterem. Nasz wygląd bardzo dużo może powiedzieć o naszej osobowości i stylu życia. Dlatego nie ma nic złego, że poszukując partnera, zwracamy uwagę na jego cechy fizyczne. 

Prosty test pozwoli ci odkryć, jakich cech poszukujesz w partnerze. Dowiesz się również czegoś o sobie. Poznasz swoje mocne strony i aspekty, nad którymi warto popracować, jeżeli chcesz mieć udany związek. Przyjrzyj się mężczyznom na powyższej ilustracji i wybierz tego, który wydaje ci się najatrakcyjniejszy.

Numer 1

W partnerze poszukujesz oparcia. Chcesz związać się z kimś, kto będzie się tobą opiekował i nauczy cię życia. Doskonale czujesz się w roli małej dziewczynki i chętnie pozwalasz mężczyźnie przejmować inicjatywę. Nie masz potrzeby rywalizować ani udowadniać swoich racji. Bardzo ufasz, jesteś niezwykle lojalna i oddana.
Często bywasz niezdecydowana, kapryśna i nie wiesz, czego chcesz. Potrzebujesz być stale adorowana i ciągle dopominasz się uwagi. Twój związek często przypomina relację ojca z córką. Nie ma w tym nic złego, dopóki obydwoje jesteście zadowoleni z takiego stanu rzeczy.

Numer 2

Jesteś osobą bardzo opiekuńczą. Lubisz dbać o innych ludzi, ale w zamian oczekujesz posłuszeństwa, szacunku i wdzięczności. Wtedy chętnie weźmiesz na siebie wszystkie obowiązki i całą odpowiedzialność. Masz w sobie dużo siły, ale potrzebujesz mieć dla kogo się starać. Często matkujesz partnerowi.
Lubisz dominować i potrzebujesz mężczyzny, który ci się podda. W zamian na to, ty zaopiekujesz się nim i będziesz go chronić.

Numer 3

Należysz do kobiet bardzo ambitnych, niezależnych i samowystarczalnych. Jesteś przebojowa, odważna i pewna siebie. Mężczyźni widzą w tobie bardzo atrakcyjną osobę, jednak często czują również lęk i obawę przed tobą. Boją się, że nie są wystarczająco dobrzy i nie sprostają twoim wymaganiom.
Masz bardzo silną osobowość i doskonale radzisz sobie jako singielka. Twój partner musi być osobą pozbawioną kompleksów, pewną siebie ale też potrafiącą pójść na kompromis. W związku potrzebujesz dużo swobody i własnej przestrzeni. Dobrze ci będzie z inteligentnym i niezależnym facetem, który ma podobne podejście do życia.

Numer 4

Jesteś osobą bardzo emocjonalną i wrażliwą. W partnerze szukasz zarówno przyjaciela, jak i kochanka. W twoim związku musi być namiętność, ale też zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Jesteś za równouprawnieniem i uważasz, że kobiety i mężczyźni powinny po równo dzielić się obowiązkami. Dużo z siebie dajesz i oczekujesz tego samego. Jeżeli się zakochujesz, to na zabój. Poza partnerem świat przestaje dla ciebie istnieć. Jesteście jednością, nawet jeżeli akurat spędzacie czas osobno. Będąc z kimś w związku zawsze myślisz "my".

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.