Małgorzata Kożuchowska, Joanna Przetakiewicz Dorota Wellman, Joanna Koroniewska, Agnieszka Hyży, Ula Chincz (Ula Pedantula), Areta Szpura, Anna Starmach, , Olga Kalicka, Ania Karwan, Magda Bereda, Edyta Pazura, Lidia Popiel, Hanna Lis, Joanna Banaszewska, Pani Swojego Czasu (Ola Budzyńska), Magda Pieczonka, Lili Antoniak, Sama Przez Świat, Nieperfekcyjna Mama, Marta Klepka, Barbara Pasek i wiele innych popularnych kobiet ze świata Internetu, show-biznesu, kultury i mediów przyjedzie do Gdańska. W dniach 23-24 listopada, w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Partnerem głównym wydarzenia jest Miasto Gdańsk.

Kilkanaście dni temu swoją premierę miał Ranking Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. Znalazło się w nim 100 najaktywniejszych kobiet działających w mediach społecznościowych. Część z nich przyjedzie w listopadzie do Gdańska, gdzie łącznie spotka się ponad 1000 twórców internetowych i ok. 60 prelegentów.

Pomysł pojawił się 2 lata temu. Podczas organizacji kolejnej edycji See Bloggers. Zauważyłam powtarzającą się prawidłowość - ok. 80% uczestników co roku to kobiety. Stąd pomysł by kolejne wydarzenie skierować głównie do nich – wspomina Ania Zając, współwłaścicielka spółki See Bloggers, autorka bloga fashionable.com.pl., która jest pomysłodawczynią Festiwalu Kobiet. 

Już wiemy, że okazało się to strzałem w 10. Na premierową edycję zaproponowaliśmy miejsce dla 1000 osób, a chętnych było ponad 2 razy więcej. W gronie zainteresowanych byli też Panowie, którzy na co dzień współpracują z kobietami i współtworzą z nimi kanały w social mediach – dodaje Barbara Piasek, bizneswoman i współtwórca Festiwalu/współwłaścicielka See Bloggers,
Festiwal Kobiet Internetu to prelekcje, panele dyskusyjne, wywiady, warsztaty i inne aktywności przygotowane na kilku scenach wydarzenia. Joanna Przetakiewicz poprowadzi panel pt. #LUBIĘSIĘ, do którego zaprosiła ciekawych gości, Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie opowie o swoim sukcesie i budowaniu wizerunku w mediach tradycyjnych i Internecie, zobaczymy social media “od kuchni” w wykonaniu Ani Starmach, Oli Nguyen, Lary Gessler, Matteo Brunettiego i Maliki, a Pani Swojego Czasu (Aleksandra Budzyńska) pokaże, jak stworzyć bloga i z sukcesem rozwijać własną firmę. Kompletny harmonogram festiwalu jest dostępny na stronie Festiwalu Kobiet Internetu oraz w mediach społecznościowych. 

  Strona internetowa: www.festiwalkobiet.pl

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.